ČTENÍ PRO 5.B LIGU

3. kolo/23.4.2003

Ahoj,

po střelecky vcelku vydařených prvních dvou kolech přišel útlum. V pěti utkáních 3. kola padlo pouhých 7 branek!!! Otázka je jestli v 5.B lize nejsou kanonýři nebo se nám tady sešly perfektně sehrané obrany.

Ačkoli mužstvo VŠSK MFF UK vybojovalo hned v úvodním utkání bod, tak ještě nedokázalo soupeřům vstřelit jedinou branku! Hru mají jistě založenou na výborné obraně (zatím obdrželi jen 3 góly), ale bez gólů do branek soupeřů vyhrávat nezačnou.

Opět se nám v tomto kole žlutilo a červenalo – viz utkání Ekis vs. Šachta.

Tabulka už se nám začíná oddělovat na vedoucí týmy a na ty na konci tabulky, ale stále jsme vlastně na začátku a všichni mohou bojovat o čtvrtou ligu. S napětím čekám na výsledek 3. kola z utkání dvou vedoucích (po druhém kole) týmů Estudiantes s AGP. Jen tyto dva týmy totiž mají šanci si udržet plný počet bodů. Ale může to být jen jeden z nich, nebo také nikdo. Tímto žádám vedoucí Estudiantes i AGP, aby mi poslali výsledek utkání se střelci případných gólů.

Teď již k jednotlivým zápasům 3. kola:

EKIS – ŠACHTA UK 0:1 (0:0)

Komentář rozhodčího:

Poměrně technické utkání hrané v krásném jarním počasí. Vyhráli šťastnější hosté! Rozhodl náhodný vlastní gól.

Nejlepší hráči: Kubricht D. (Šachta)

Branky: 38´ Čeleda (0:1)

Karty:    žlutá - 37´ Šmejkal J. (Ekis), Stehlík J. (Šachta) – oba za nesportovní chování