Komentář k utkání 2.kola poháru ligy

Druhé kolo poháru ligy jsme sehráli na Karlíně proti mužstvu Rychlé pípy ze 7.ligy. Nabuzení z prvního kola a s Fandou v brance jsme na soupeře tradičně vlétli a hlavně zásluhou Mýchače měli několik vyložených šancí, které měly i gólový efekt. Ale rozhodčí byl jiného názoru a Mýchačovi jeho tvrdou střelu odraženou od břevna do brány neuznal. Soupeř se rozehrával pomalu, ale přesnými nahrávkami nás docela rozebíral. Při jedné takové kombinaci asi z 10 minuty jsme obdrželi první gól. Tvrdou střelu z hranice vápna Fanda neustál a skoro ani nestačil uhnout. O pět minut později soupeř zvýšil svůj náskok na 2:0. Nešťastná střela prošla mezi nohama Sendyho a okolo nohou Fandy se míč došoupal do branky. Potom Lachtánci přitvrdili a Vořech po pěkné přihrávce přes střed hřiště snížil na 2:1. Do druhého poločasu šel do branky Mýchač a Fanda do pole. Hned to bylo znát. Po pěti minutách hry jsme měli několik vyloženek, které stačilo jen dostat do branky. Hanka měla dva góly na noze, Vořech se mohl stát hrdinou a i Jára měl šanci. Bohužel po nedorozumění Fandy a Sendyho přidal soupeř z nulového úhlu třetí branku a při hře vabank, kdy jsme se už moc nevraceli, Mýchač pustil ze stejného místa i čtvrtý gól. Ani jeden brankář skutečně nepředvedl žádný oslňující výkon a tak jsme se s pohárem ligy rozloučili prohrou 1:4.