Komentář k utkání 8.kola JARO 2002

Sorry za pozdní komentář, ale změnili nám u poskytovatele heslo na FTP a nové se mi podařilo sehnat až dnes ráno, takže hned píši komentář. Osmé kolo nás nezastihlo v optimální pohodě a po hrubých individuálních chybách jsme prohráli 1:3. Začali jsme ovšem dobře a soupeře z týmu SOPOUCH FC jsme drželi dost daleko od naší  branky. Hráli jsme docela obstojně, přihráli si a měli i velké šance, jako vlastně v každém zápase. Dařilo se kupodivu Mýchačovi, který konečně našel střeleckou mušku a jeho střely šly nebezpečně mezi tyče. Jedna taková přízemní a dobře trefená se v polovině první půle dostala až za záda soupeřova golmana a vedli jsme 1:0. Potom měl jasnou tutovku Fanda, který dostal od Sendyho krásnou nahrávku mezi beky, kličkou na levou nohu si položil golmana, ale do prázdné branky se mu nepodařilo míč dostat. Pokud bychom dali druhý gól, tak asi bylo po zápase. Ale nedali jsme a to se nám nevyplatilo. Do druhé půle jsme nastoupili vlažně, ale Míra měl opět formu a dvěma perfektními zákroky držel naše šance na body. Pak to ale začalo. Fanda na stoperovi nezištně nahrál soupeřovi před sebou. Ten byl ale z toho tak mimo, že se ani o nic nepokusil. Za několik minut rozehrál soupeř postupnou akci, rychlá nahrávka mezi naše obránce a Pája nestačil pokrýt nabíhajícího hráče. Vyrovnáno 1:1 O chvilku později Jára zkusil Fandovu fintu s nahrávkou na úplně volného soupeřova útočníka, ale to už soupeři věděli, co mají dělat a bylo hotovo 1:2. Lachtánci se vrhli do útoku a zatlačili soupeře před jeho branku. Několik jasných šancí zůstalo opět nevyužito, soupeř tlak přežil a těsně před koncem zápasu z rychlého brejku v přečíslení dal pojistku do prázdné branky. 1:3 Opět jsme nedali několik šancí a fotbalový soupeř nás bez milosti ztrestal. Do konce soutěže máme ještě několik zápasů a snad získáme i těch pár bodů, které nás dělí od záchrany.