Komentář k utkání 6.kola JARO 2002

Je za námi další utkání. Hráli jsme asi s nejfotbalovějším soupeřem naší skupiny. Na všech postech měl soupeř fotbalisty, kteří nám nedarovali vůbec nic. Přesto soupeř hrál málo agresivně a přistoupil na náš systém hry. V první půli měl dvě obrovské šance, kdy se míč odrazil za naší obranu a soupeř stál před Mírou sám. Ale Míra opět předvedl vynikající výkon a všechny šance pokryl. Lachtánci hrozili ze standartek, kdy Fanda z obou trestných kopů trefil branku. Hlavně u druhého chybělo málo, aby Pája tečoval mimo brankáře. Po bezbrankovém poločase jsme se snažili držet míč a hrát na 0:0. to se sice nevyplácí, ale šlo nám to docela dobře. Bohužel po chybě Míry, kdy mu míč po ataku útočníka vypadl z ruky, jsme dostali opět gól, který můžeme dostat snad jen my. Po obdržené brance jsme začali konečně hrát, zatlačili soupeře před branku, ale opět chyběla finální nahrávka a i kousek štěstí. Vořech nadvakrát nepropasíroval míč do branky, Fanda se po pěkném sólu nedočkal finální nahrávky od Mýchače a Martin při hlavičkách také neměl štěstí. Soupeř hrál na brejky a dvakrát šel sám na Míru, ale další gól nedal. Ke konci nervózního utkání, kdy rozhodčí vůbec nechápal, co se děje na hřišti a hráči zase nechápali, co tam zase dělá rozhodčí, se po zákroku Bohouše strhla bitka. Soupeř chtěl dát v rozčilení Bohoušovi hlavičku, ten se jí vyhnul a nemilosrdně srazil protihráče pěstí k zemi. K údivu všech to rozhodčí posoudil jako běžný zákrok, řekl, že v kontaktu byli oba hráči a nevyndal žádnou kartu. Utkání se potom dohrálo v pohodě. Zase jsme ztratili všechny body a vypadá to s námi docela zle. Snad v dalších utkáních něco získáme a slavně se zachráníme.