Komentář k utkání 3.kola

Dne 18.6. 02 jsme hráli dohrávku proti Hulla Hulla, která byla již dvakrát odložena. Chtěli jsme ji pro velké vedro odložit i potřetí, ale soupeř, který se na nás sešel, byl proti. Začali jsme opět s Fandou v brance, nebyl Bohouš, Martin pro zranění, Sejk také pro zranění, Míra s desítkou na zádech (rozuměj s číslem 10) se potuloval v útoku. Na hrotu tradiční duo Hanka a Vořech. Zápas začal dobře. Po pěkném rohu se Jerry dostal k míči a z voleje zařídil vedení 1:0. Hulla Hulla se nemohli dostat do tempa, hráli bez motivace a podařilo se jim vyrovnat až před poločasem po hlavičce neobsazeného hráče. Je pravdou, že pokud by Fanda dobře vyběhl, míč mohl mít. Hulla  Hulla ale byli lepší, hráli kombinačně a dobře si přihrávali. Nicméně na začátku druhé půle jsme po pěkné útočné akci opět vedli. Nahrávku po křídle si Hanka pěkně zpracovala a při samostatném nájezdu překonala po zemi k tyči soupeřova brankáře. Vedeme 2:1. Vedení jsme drželi až do samotného závěru. Soupeř nás silně přehrával, nám ubývaly síly a měli jsme i dost štěstí. Fanda měl dobře postavené týče i břevno a útočníci soupeře to dost těžce nesli. Vyrovnání zařídil Míra, který si lehl do branky a chytil míč rukou. Je pravda, že to bylo po velkém závaru v našem vápně, Míra byl dezorientovaný a na chvilku vypadl z role hráče. Soupeř kopal pokutový kop a na Fandovi bylo, aby mužstvo podržel. Bohužel se tak nestalo, Fanda pentli nechytil a bylo vyrovnáno 2:2. To byl zlomový moment zápasu. Desítka a dvě minuty do konce. Co říci než že nás podrazil rozhodčí. Byl to nějaký Calimeros nebo Korejec, prostě ten, co pořád něco mele o Jižních hvězdách. Posuďte sami, nevypadá jako Korejec ?!! Soupeř se po penaltě chytil, z brejku přidal ještě jeden gól a v 60. minutě nás dorazil na konečných 2:4. Pokud by Lachtánkům vydržely síly a měli jsme lepšího golmana, tak jsme Hullu vyklepli.

Tato dohrávka však již nic neřešila a nic nezměnila na tom, že 1.WC Lachtánci zůstavají mezi elitou 5. ligy