Komentář k 1. zápasu P2002

A je to opět tady. Podzimní sezóna 2002 začala neslavně. Vaňous v dobré kondici si lehce zatrénoval a Lachtánci to odnesli 0:4. Byli jsme nedůrazní a pomalí, prakticky jsme si nenahráli na dva metry a pokud už jsme se dostali před branku soupeře, tak jsme žalostně zakončovali. Začíná se stávat tradicí, že první zápas nám nesvědčí. Snad se rozehrajeme a v ostatních zápasech nám to půjde lépe. Ještě telegraficky k vývoji utkání. Po deseti minutách hry a vzájemného oťukávání šel soupeř do rychlého brejku a únik po levém křídle zakončil pod padajícím Mírou. Druhý gól jsme si dali sami, Míra s míčem na noze opět zkoušel svůj kousek - a`la Chillavert. Bohu žel se mu to nějak nedaří a letos jsme již po druhé inkasovali. Třetí branka padla opět po úniku, tentokrát z pravého křídla. Fanda nezastavil útočníka a ten odcentroval před branku. Na Sendyho vyšli dva dobíhající hráči a z první zakončili. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala, ale soupeř byl zase lepší. Hráč prošel přes půlku hřiště, naši obránci za ním jen vyklusávali a čtvrtý gól byl na světě. V posledních 15 minutách jsme soupeře trochu přitlačili, Fanda šel sám na golmana, ale nedal. Potom měl slibnou šanci Vořech, z první netrefil míč a také Jára, který mohl ze dvou závarů před brankou soupeře skórovat. Mýchač se jen zastřeloval a Sejk, který hrál celkem solidně se svými kličkami na rychlého soupeře také moc neprosadil.

Po zápasová  beseda nám ale vyšla skvěle, lístek byl zase hodně popsaný. Když to nejde na hřišti tak to musí jít alespoň v hospodě.